शनिबार, असोज ०८, २०७९

स्ववियु चुनावको मतपरिणाम आउनेक्रम जारी,एमालेसम्बद्ध अनेरास्ववियुको अग्रता कायमै

काठमाडौं,१९ फागुण ।  बुधबार स्ववियु चुनाव भएका क्याम्पसहरुको मतपरिणाम सार्वजनिक भैरहेको छ । अहिलेसम्म कुन विद्यार्थी संगठनले कति क्याम्पसमा जिते भनेर त्रिभुवन विश्वविद्यालयले आधिकारिक विवरण सार्वजनिक गरेको छैन ।

त्रिभुवन विश्वविद्यालयका आंगिक र सम्बन्धन प्राप्तमध्ये उपत्यकामा बुधवार निर्वाचन भएका क्याम्पसमा हालसम्मको मतगणनामा एमालेसम्बद्ध अनेरास्ववियु र माओवादी केन्द्रनिकट अखिल क्रान्तिकारीले जितेका छन् ।

विहीबार विहान सम्पन्न मतगणना अनुसार थापाथली इन्जिनियरिङ क्याम्पसमा अखिल क्रान्तिकारी प्रचण्डको प्यानल बिजयी भएको छ । क्रान्तिकारीका सभापति उम्मेदवार प्रज्ज्वल खड्काले जितेका छन् । यसअघि पुल्चोक इन्जिनियरिङमा पनि अखिल क्रान्तिकारीले जितेको थियो ।
काठमाडौं इन्जिनियरिङ कलेज कालिमाटीमा अनेरास्वयुका पूर्ण खड्काको प्यानलले जितेको छ । त्यस्तै एड्भान्स इन्जिनियरिङ कलेजमा पनि अनेरास्ववियुले जितेको छ ।

चिकित्सा शास्त्र अध्ययन संस्थान अन्तर्गत केन्द्रीय मेडिसिन क्याम्पस महाराजगन्जको स्ववियुमा इतिहासमै पहिलो पटक अनेरास्ववियुले जितेको छ । अखिलका सभापति उम्मेदवार डा.मिलन गैरेले ९१ मतको अन्तरमा नेविसंघका डा.शन्तोष उपाध्यायलाई पराजित गरे ।

अखिलका डा.गैरेले ५१३ मत पाउँदा नेविसंघका उपाध्यायले ४२२ मत प्राप्त गरेका छन् ।

त्यस्तै त्रिवि शिक्षण अस्पतालकै महाराजगन्ज नर्सिङ क्याम्पसमा अनेरास्ववियुले जितेको छ । अखिलकी बिमला धमलाले २४० मत प्राप्त गरेकी छन् ।
उपत्यकामा चुनाव भएका अन्य ठूला क्याम्पसमध्ये सानो ठिमी क्याम्पसमा अखिल क्रान्तिकारी प्रचण्ड र नेविसंघको संयुक्त प्यानल बिजयी भएको छ । संयुक्त प्यानलका सभापति रमेश खड्काले अनेरास्ववियु र विप्लवको संयुक्त प्यानललाई पराजित गरेका हुन् ।

कोटेश्वर बहुमुखी क्याम्पसमा भने अनेरास्ववियुले जितेको छ । अनेरास्ववियुका सभापति उम्मेदवार माधव अधिकारीले नेविसंघ र अखिल क्रान्तिकारीका संयुक्त प्यानललाई पराजित गरेका हुन् ।

त्यस्तै ललितपुरको एडभान्स इन्जिनियरिङ कलेजमा गौरव थापाको नेतृत्वमा अनेरास्ववियुको प्यfनल नै विजयी भएको छ ।

विद्यार्थी संगठनहरुले भने आआफ्नै दावी गरेका छन् ।  स्ववियु चुनावको मतपरिणाम आउनेक्रम जारी एमालेसम्बद्ध अनेरास्ववियुको अग्रता एक् सय भन्दा बढी क्याम्पसमा जितिसकेको दावि छ  ।

अनेरास्ववियुले आफ्नो जित भएको भनेर दावी गरेका क्याम्पस :

९१)जन ज्योती बहुमुखी क्याम्पस लालबन्दी-अध्यक्ष कुल प्रसाद गौतम
९०) एड्भान्स इन्जिनियरिङ्ग – गौरब थापा
८९) कोटेश्वर क्याम्पस – माधब अधिकारि
८८) बागेश्वरी बहुमुखी क्याम्पस कोहलपुर – दिनेस केसि रिजाल,
८७) iom – मिलन गैरे
८६) सुनकुन्डा क्याम्पस – मोहन बोहरा
८५) देवदह आदर्श ब. क्याम्पस कृष्ण पौडेल
८४) भोजपुर ब. क्याम्पस प्रकाश सिं राई
८३) महाराजगन्ज नर्सिङ क्याम्पस विमला धमला
८२) दिव्यज्योती क्याम्पस, नवलपरासी प्रकाश पाण्डे
८१) उर्लाबारी क्याम्पस मोरङ गणेश घिमिरे
८०) दैलेख नारायण क्याम्पस , रेखा थापा
७९) च ज ब क्याम्पस, हरिवन, सर्लाही प्रज्ज्वल ढुङ्गाना
७८) टिकासिंह ब. क्याम्पस बर्दिया जीवन रिजाल
७७) बन विज्ञान अध्ययन संस्थान पोखरा विशाल अर्याल
७६) बरुण क्याम्पस खाँदबारी, संखुवासभा सुरेश थापा
७५) म्याग्दी बहुमुखी क्याम्प्स, म्याग्दी साबित्रा केसि
७४) हेटौंडा क्याम्पस, मकवानपुर उमेश पुरी
७३) मर्स्याङ्दी ब. क्याम्पस लमजुङ देबेन्द्र गुरुङ
७२) बाजुरा क्याम्पस चेतन अयडी
७१) मन्थली क्याम्पस रामेछाप कपिल मगर
७०) द्रोणाचल क्याम्पसमा दैलेख, अग्नि रिमाल
६९) दुल्लु क्याम्पस दैलेख
६८) तेजगङ्गा ब. क्याम्पस, पनौती काभ्रे राजेश थापा
६७) मिर्मी बहुमुखी क्याम्पस स्याङ्जा , सरस्वती न्यौपाने
६६) अन्नपूर्ण सामुदायिक क्याम्पस दिनेश श्रेष्ठ
६५) मनहरी ब. क्याम्पस , मकवानपुर नकुल अर्याल
६४) निर्मल ब . क्याम्पस मकवानपुर श्याम कंडेल
६३) ग्रामप्रकाश बहुमुखी क्याम्पस, पर्बत राजेश हमाल
६२) देवदह बहुमुखी क्याम्पस, कृष्ण पौडेल
६१) जनचेतना बहुमुखी क्याम्पस कालिकोट, प्रकाश सन्जेल
६०) महाकाली बहुमुखी क्याम्पस कंचनपुर , सुशीला चौधरी
५९) चन्द्रकोट बहुमुखी क्याम्पस गुल्मी -बिमला गौतम
५८) रघुनाथ बहुमुखी क्याम्पस कैलाली, सिद्ध राज जोशी
५७) नेपालगन्ज नर्सिङ क्याम्पस, शर्मिला थापा
५६) सुनकोशी क्यापस सिन्धुपाल्चोक, अरुण पराजुली
५५) रारा शिक्षा क्याम्पस मुगु, चन्द प्रकाश मल्ल
५४) जलबिरे क्याम्पस सिन्धुपाल्चोक -अमृत थापा
५३) बझाङ दिप क्याम्पस झोता, लोकेश भण्डारी
५२) सोताङ ब. क्याम्पस, सोलु धिरज राइ
५१) प्रताप स्मृति क्याम्पस दोलखा,
५०) सिद्धज्योती क्याम्पस सिन्धुली, दिपेन्द्र फुयाल
४९) त्रिदेव क्याम्पस चारअाली झापा, लक्ष्मी न्याैपाने
४८) सरस्वती क्याम्पस डकाहा सिन्धुली, रमेश कट्टेल
४७) सेती क्याम्पस बझाङ, बिमला अवस्थी
४६) ईन्द्रावती क्याम्पस मेलम्चि, बालकृष्ण दुलाल
४५) मंगला शिक्षा क्याम्पस बाबियाचौर, अनिषा भट्टराई
४४) त्रिवेणि क्याम्पस बिजगडा बझाङ, जय कुँवर
४३) गाैमति ब. क्याम्पस, सिन्धुली
४२) एकतप्पा बहुमुखि क्याम्पस इलाम, हिमाल खनाल
४१) हिमशिखर ब.क्याम्पस सुर्खेत रमेश शर्मा
४०) काठमाडौ क्याम्पस कालीमाटी – सुशील गिरि
३९) संखुवासभा वहुमुखी क्याम्पस चैनपुर
३८) गौरादह बहुमुखी क्याम्पस झापा, कमल पौडेल
३७) फुलबारी क्याम्पस ,कैलाली लक्ष्मण गीरी
३६) हिले ब. क्याम्पस, नरेन्द्र ब. राई
३५) जालपादेवी क्याम्पस पाख्रीवास धनकुटा, सावित्रा घिमिरे
३४) डेडिथुम्का क्याम्पस, सालिकराम पराजुलि
३३) सन्जिबनी क्याम्पस धुलिखेल, रमेश सिंह ठकुरी
३२) कुसादेबी क्याम्पस, मन्दिरा घिमिरे
३१) रिडी बहुमुखी क्याम्पस गुल्मी, रामप्रसाद पोखरेल
३०) सिद्धार्थ सामुदायिक क्याम्पस फेदीखोला, स्याङ्जा, प्रतिष्ठा कार्की
२९) पाटन वहुमुखी क्याम्पस, वैतडी- महेश प्रसाद भट्ट
२८) सल्यान वहुमुखी क्याम्पस, सल्यान- राम वहादुर खत्री
२७) मान्डव्य वहुमुखी क्याम्पस, पाल्पा- नवीन वस्याल
२६) शान्ती क्याम्पस, वझांग- डम्वर सिंह
२५) खापरदेव क्याम्पस वझांग- पुजा कार्की
२४) आदर्श वहुमुखी क्याम्पस, धादिंग – रुपर गिरी
२३) हनुमन्तेश्वर क्याम्पस, काभ्रे, दोलखा- शन्तोस दाहाल
२२) खोटांग क्याम्पस, खोटांग- सन्तोशी फुयाँल
२१) कानपुर क्याम्पस, काभ्रे- सुनिता तामांग
२०) अमरदीप क्याम्पस सुर्खेत- हरि देवकोटा
१९) काठमाण्डौ विश्वविद्यालय केन्द्रीय क्याम्पस- सुन्दर लामा
१८) उद्वुद्द क्याम्पस पाल्पा- निर्जन आचार्य
१७) त्रियुगा क्याम्पस उदयपुर- सुनिल तमांग
१६. सिद्ददेव वहुमुखी क्याम्पस पाँचथर- रविन सम्वाहाम्फे लिम्बू
१५. सिमपानी क्याम्पस खोटांग- रोशन पोख्रेल
१४) मादी ब. क्याम्पस संखुवासभा , नवराज बडुवाल
१३) रामेश्वर क्याम्पस संखुवासभा, नवीन याख्या राई
१२) भिमज्योती शिक्षा क्याम्पस खुर्कोट चुडामणि श्रेष्ठ
११) धादिङ बैरेनी स्थित नमुना बागेश्वरी क्याम्पस सन्दीप घिमिरे
१०) जनक क्याम्पस भकुन्डे काभ्रे – सरला दाहाल
९) अन्नपूर्ण सामुदायिक क्याम्पस कार्किनेटा हिमाल श्रेष्ठ
८) सेती क्याम्पस, बझाङ– बिमला अवस्थी
७) कृष्ण स्नातक लाली क्याम्पस, दार्चुला– कमला पन्त
६) खप्तड आदर्श क्याम्पस, डोटी– रमेश पचेरा
५) बुडिनन्दा क्याम्पस कोल्टी, बाजुरा– केशरबहादुर भाट
४) जनहित बहुमुखी क्याम्पस जोमसोम, मुस्ताङ– रबिन बानियाँ गुरुङ
३)महादेव क्याम्पस रातमाटे , नुवाकोट प्रदीप नेपाल
२) जिरी क्याम्पस दोलखा, समीर खड्का
१) जितपुर क्याम्पस, धनकुटा प्रतिमा श्रेष्ठ

नेविसंघले आफ्नो जित भनेर दाबी गरेको क्याम्पस :

१. बैतडी गोकुलेश्वर कृषि क्याम्पस अध्यक्ष : राजेन्द्र बम
२. काभ्रे प्रकाश बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्ष : तृष्णा पन्त उप्रेती
३. धादिङ नीलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्ष : सरोज राज पाण्डे

४. धादिङ मछिन्द्र बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्ष : प्रमोद गिरी

५. लमजु∙ मंगला क्याम्पस अध्यक्ष : विश्वनाथ मिश्रा

६. काठमाण्डौ काठमाण्डौ कान्तिपूर क्याम्पस अध्यक्ष : पावल बज्राचार्य

७. डोटी दिपायल क्याम्पस अध्यक्ष : जिवन भण्डारी

८. डोटी घन्टेश्वर सेतीमहाकाली बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्ष : जितेन्द्र बोहोरा

९. सोलुखुम्बु दुधकोसी क्याम्पस अध्यक्ष : मिलन के.सी.

१०. सिन्धुली त्रिपुरेश्वर शिक्षा क्याम्पस अध्यक्ष : बसन्त अधिकारी

११. दैलेख कोट्देउला जनआदर्श क्याम्पस अध्यक्ष : रमाकुमारी नेपाली

१२. सल्यान कपुरकोट क्याम्पस अध्यक्ष : सन्देश आचार्य

१३. जुम्ला सिंजा बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्ष : अमर सिंह खत्री

१४. अछाम त्रिपुरा सुन्दरी क्याम्पस अध्यक्ष : भिम कुंवर

१५. स्याङजा राधा दामोदर संस्कृत विद्यापिठ अध्यक्ष : सोवित पाठक

१६. सुनसरी सप्तकोषी बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्ष : प्रतिक राई

१७. दार्चुला अपिलम्पा क्याम्पस हुती अध्यक्ष : तोयराज भट्ट
१८. दार्चुला राष्ट्रिय बहुमुखी क्याम्पस, दत्तु अध्यक्ष : धरेन्द्र धामी

१९. सिन्धुपाल्चोक ठोकर्पा सामुदायिक क्याम्पस अध्यक्ष : बसन्त महत
२०. रुपन्देही सरस्वती सस्कृत विद्यापिठ मणिग्राम, अध्यक्ष : विष्णु पौड्याल

२१. स्याङजा मालुङ्गा सार्वजनिक ब. क्याम्पस अध्यक्ष : खगेन्द्र भट्टराई

२२. लमजुङ्ग मातृभुमि क्याम्पस अध्यक्ष : रमेश ढुङ्गेल
२३. लमजुङ्ग भक्ति आर्दश क्याम्पस अध्यक्ष : सुसिल रेग्मी
२४. लमुजङ्ग ईसानेश्वर क्यामपस अध्यक्ष : सुनिल भुजेल
२५. सोलुखुम्बु सोताङ्ग पब्लिक क्याम्पस अध्यक्ष : धिरज राई

२६ झापा गौरीगंञ्ज क्याम्पस अध्यक्ष : देव राजबंशी

२७ झापा काकरभिट्टा क्याम्पस अध्यक्ष : सुरज उप्रेती

२८. पर्वत गुप्तेश्वर क्याम्पस अध्यक्ष : शिशिर क्षेत्री

२९. तनहु शहिद कृष्ण क्याम्पस अध्यक्ष : शिर्षक भट्टराई

३०. अर्धखाची ज्योती ब. क्याम्पस अध्यक्ष : सागर वेलवासे

३१. पर्वत जन प्रशासन ब. क्याम्पस अध्यक्ष : रमेश सुबेदी

३२. पर्वत रुवाकोट महासिला ब. क्याम्पस अध्यक्ष : सिर्जना मल्ल ठकुरी

३३. कंचनपुर रामपुर ब. क्याम्पस अध्यक्ष : भगत राना

३४. सिन्धुपाल्चोक कंकालिन क्याम्पस , ठुलो पाखुरा अध्यक्ष : विमल योञ्जन

३५. बांके जनसिद्धेश्वर ब. क्याम्पस अध्यक्ष : चित्रकला पुन

३६. बांके ज्ञानुदय ब. क्याम्पस अध्यक्ष : हिमाल पंगेनी

३७. स्याङजा चापाकोट ब. क्याम्स अध्यक्ष : सबिन डोटेल

३८. बाग्लुङ्ग गलकोठ बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्ष : गुमानसिंह भण्डारी

३९. काठमाडौं शहिद आर्दश क्याम्पस अध्यक्ष : निराजन नेपाल

४०. दार्चुला श्री शंकरपुर क्याम्पस , पस्सि अध्यक्ष : कमला पन्थ

४१. कैलाली खप्तड बहुमुखी क्याम्पस , मसुरीया अध्यक्ष : दिपक साउद

४२. उदयपुर नारद आर्दश क्याम्पस अध्यक्ष : प्रताप राई
४३. मोरङ्ग लेटाङ्ग बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्ष : बिक्रम चापागाई
४४. तेह्थुम खप्तड बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्ष : पवित्रा पौड्याल
४५. काभ्रे पार्वती बहुमुखी क्याम्पस ढुङ्गखर्क अध्यक्ष :पुरुस्त्तम तिम्लिसिना
४६. काभ्रे चैतन्य क्याम्स, बनेपा अध्यक्ष : माधव शर्मा
४७. रुपन्देही हरैया बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्ष : प्रकाश पौड्याल
४८. काभ्रे मंगल जय बिजय अध्यक्ष : भिम श्रेष्ठ
४९. तेह्रथुम जिरखिम्ती बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्ष : दिपेन गौतम
५०. काभ्रे काभ्रे बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्ष : यजेश्वर कायस्थ
५१. तनहु आबु खैरेनी बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्ष : पुर्णिमा थापा
५२. ललितपुर सगरमाथा इ. कलेज अध्यक्ष : क्षितिज सिंह ठकुरी
५३. कैलालि मोहन्यल बहुमुखी क्याम्पस भजनिया अध्यक्ष : जिबन जैशी
५४. पर्सा बिरगञ्ज नर्सिङ्क क्याम्पस अध्यक्ष : प्रसंशा पाण्डे
५५. झापा गरामनि क्याम्पस अध्यक्ष : बिनोद उप्रेति
५६. डडेल्धुरा त्रिबेणि बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्ष : कृष्ण नाथ
५७. कंचनपुर रोलेश्वर बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्ष ः आसा भट्ट
५८. बैतडी जगन्नाथ बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्ष : कमल भट्ट
५९. कास्की सस्कृत क्याम्पस पोखरा अध्यक्ष : केशव आचार्य
६०. बैतडी मेलौनी क्याम्पस अध्यक्ष : केशव चन्द
६१. गुल्मी रुरु सस्कृत क्याम्पस अध्यक्ष : सुर्यश रीजाल
६२. कालिकोट पञ्च देवल बहुमुखी क्याम्पस, अध्यक्ष : प्रकाश अर्याल
६३. सुर्खेत , जनता बुहुमुखी क्याम्पस अध्यक्ष : पुरन रावल
६४. कैलाली विरेन्द्र विद्या मन्दिर अध्यक्ष : धननजय रिमाल
६५. कैलाली लम्की ब. क्याम्पस अध्यक्ष : ललित जैशी
६६. नवलपरासी देवकोटा ब. क्याम्पस अध्यक्ष : सुसिल चापागाई
६७. डोटी डोटी ब. क्याम्पस अध्यक्ष : बालकृष्ण साउद
६८. सिन्धुपाल्चोक अरनिको कलेज अध्यक्ष : हेमन्त श्रोष्ठ
६९. तनहु जनज्योति क्याम्पस भिमाद अध्यक्ष : सुनिल श्रोष्ठ
०. स्याङजा गल्याङ्ग ब. क्याम्पस अध्यक्ष : प्रेम नारायण रेग्मी
७१. स्याङजा त्रिभुवन आर्दश ब. क्याम्पस अध्यक्ष : सुनिल चापागाँइ
७२. पोखरा पोखरा नर्सिङ्ग क्याम्पस अध्यक्ष : अनामिका बस्नेत
७३. ताप्लेजुङ्ग पाथीभरा ब. क्याम्पस अध्यक्ष : प्रेम कुमार राई
७४. मोरङ्ग पथरी ब. क्याम्पस अध्यक्ष : गोपाल साङ्गा
७५ बर्दिया बासगढी ब. क्याम्पस अध्यक्ष : शंकर रानाभाट
७६. बर्दिया बर्दिया ब. क्याम्पस अध्यक्ष : सागर पौड्याल
७७. बर्दिया सारदा ब. क्याम्पस अध्यक्ष : विकास कोइराला
७८. बर्दिया चुरे क्याम्पस अध्यक्ष : नगेन्द्र हमाल
७९. बर्दिया अमर शहिद ब. क्याम्पस अध्यक्ष : दिलीप चौधरी
८०. उदयपुर बढुवा ब. क्याम्पस अध्यक्ष : महेश खड्का

८१.कपिलवस्तु वाणगङ्गा क्याम्पस अध्यक्ष : माधव पौडेल

८२.सिन्धुपाल्चोक ठोकर्पा क्याम्पस अध्यक्ष : बसन्त महत

८३.सिन्धुपाल्चोक कक्लिङ्ग हरिसिद्धी क्याम्पस अध्यक्ष : विमल योन्जन

८४.सोलुखुम्बु सोलुखुम्बु क्याम्पस अध्यक्ष : विक्रान्त कुलुङ्ग

८५.नुवाकोट त्रिभुवन त्रिशुली क्याम्पस अध्यक्ष : पारस अधिकारी

८६. काठमाडौ जनप्रशासन क्याम्पस अध्यक्ष :पंकज सुबेदी ८७. कास्की जनप्रिय् क्याम्पस अध्यक्ष : आशिष गुरुङ

 

अखिल क्रान्तिकारीले जितेको दावी गरेका क्याम्पस :

१. इन्जिनियरिङ अध्ययन संस्थान,पुल्चोक केन्द्रीय क्याम्पस ,पुल्चोक काठमाडौं -अध्यक्ष रोसन थापामगर
२. सिस्ने शिक्षा क्याम्पस रुकुमकोट- अध्यक्ष श्रीकुमार बुढाथोकी
३. स्यार्पु शिक्षा क्याम्पस, बाफिकोट रुकुम – अध्यक्ष नवराज के. सी .
४. सिम्रुतु शिक्षा क्याम्पस, रुघा,रुकुम – अध्यक्ष जीवन पुनमगर
५. सानोभेरी शिक्षा क्याम्पस सिम्ली रुकुम -अध्यक्ष राम बहादुर विष्ट
६. बनगाड क्याम्पस, सल्यान – अध्यक्ष इन्द्रबहादुर बुढाथोकी
७. फारुला बहुमुखी क्याम्पस, सल्यान – अध्यक्ष रामप्रसाद शर्मा
८. शिवजन क्याम्पस सितलपाटी, सल्यान – अध्यक्ष हरिप्रकाश वली
९. जनज्योति क्याम्पस ,पुर्कोटदह ,गुल्मी – अध्यक्ष सिर्जना घिमिरे
१०. त्रिपूरा क्याम्पस ,नाम्दु, दोलखा – अध्यक्ष शालिकराम उप्रेती
११.लटिनाथ बहुमुखी क्याम्पस ,दार्चुला – अध्यक्ष नरबहादुर बिष्ट
१२. गोकुलेश्वर बहुमुखी क्याम्पस ,दार्चुला – अध्यक्ष भुवन भण्डारी
१३. गुराँस बहुमुखी क्याम्पस, सानोश्री ताराताल बर्दिया – अध्यक्ष धनसरा ढकाल
१४. नेत्रावती सामुदायिक वहुमुखी क्याम्पस,खहरे धादिङ -अध्यक्ष रामवावु विष्ट
१५. नन्दादेवी वहुमुखी क्याम्पस,कोटवांडा,कालिकोट -अध्यक्ष लक्ष्मण वुढा
१६. नलगाड बहुमुखी क्याम्पस ,दल्ली ,जाजरकोट -अध्यक्ष राजन राना
१७. सगरमाथा आइटि कलेज,सानेपा,काठमाडौं -अध्यक्ष मनिष खत्री
१८. महालक्ष्मी क्याम्पस ,ललितपुर लुभुमा -सरोज महर्जन
१९. प्रताप स्मृति कलेज,सिंगटी,दोलखा- नमराज बस्नेत
२०. प्रभा वहुमुखी क्याम्पस,कात्तिके देउराली,काभ्रे-विनोद चौलागाई
२१. भाषा क्याम्पस ,धनकुटामा – अध्यक्ष नवीन पाैडेल
२२.पुष्पलता वहुमुखी क्याम्पस,लमजुङ -अध्यक्ष संगिता भुजेल
२३. मुसिकोट क्याम्पस,मुसिकोट रुकुम- अध्यक्ष नारायण केसि
२४. दाप्चाकृष्ण क्याम्पस,दाप्चा,काभ्रे -अध्यक्ष अमृत अधिकारी
२५. भेरी शिक्षा क्याम्पस, गुमी सुर्खेत, अध्यक्ष -रितकुमार बिक
२६. लाम्पन्टार ब. क्याम्पस, सिन्धुली-अध्यक्ष विमल रमौली मगर
२७. जुगल बहुमुखी क्याम्पस,सांगाचोक, सिन्धुपाल्चोक – जयन्द्र श्रेष्ठ
२८. पालुङ वहुमुखी क्याम्पस,पालुङ,मकवानपुर-मुकेस घोले
२९. शितल शिक्षा क्याम्पस,चौरजहारी,रुकुम, अनुप पोखरेल
३०. चौमाला बहुमुखी क्याम्पस ,कैलाली- अध्यक्ष प्रकाश आचार्य
३१. धुर्कोट पर्मानन्द भण्डारी व.क्याम्पस,गुल्मी -अध्यक्ष सितल थापा
३२. राडी शिक्षा क्याम्पस,आठविसकोट,रुकुम-अध्यक्ष खुवराज वली
३३. परोपकार आदर्श वहुमुखी क्याम्पस,जौवारी, गोर्खा -अध्यक्ष मिना पन्त
३४. जयपृथ्वीवहादुर सिंह वहुमुखी क्याम्पस,वझाङ,- रामचन्द्र रोकाय
३५. नवनेपाल क्याम्पस,जुगार ,रोल्पा-अध्यक्ष सुमित रानामगर
३६. सर्वमंगलादेवि बहुमुखी क्याम्पस,काभ्रे -अध्यक्ष तेजबहादुर मिजार
३७. सिरिङगेश्वर वहुमुखी क्याम्पस ,रानिवस-अध्यक्ष शिसन पाण्डे
३८. पाणिनी वहुमुखी क्याम्पस,सन्धिखर्क,अर्घाखाँची -अध्यक्ष लक्ष्मण खड्का
३९. देवी वहुमुखी क्याम्पस,विर्तामोड,झापा-अध्यक्ष पदम खड्का रोशन
४०. विपि संस्कृत विद्यापिठ,सोलुखुम्बु -अध्यक्ष -युवराज वास्तोला

%d bloggers like this: